Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Краснопільська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336317) був реорганізований і увійшов до складу Марківської громади

Розпорядження про бюджетні програми

Сільського голови

21 жовтня  2019  р                                                                                    № 50

в новій редакції

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 15.11.2018 № 908 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення сесії №39/2 від 11.10.2019р «Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»:

1.Внести зміни до  паспорту бюджетної  програми   на 2019 рік, як головному розпоряднику коштів за кодом програмної класифікації видатків та кредитування ,виклавши паспорт бюджетної програми на 2019р у новій редакції по :

0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»,

2.Головному бухгалтеру сільської ради Язовітченко О.О. забезпечити подання паспорту бюджетної програми  на 2019 рік  до управління Державної казначейської служби України у Марківському районі  Луганської області.

Сільський голова :                                Інна БРЮХОВЕЦЬКА

Сільського голови

22 липня  2019  р                                                                                    №  33

в новій редакції

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 15.11.2018 № 908 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення сесії №38/2 від 16.07.2019р «Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»:

0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»,

Сільського голови

28 травня  2019  р                                                                                    №  23

в новій редакції

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 15.11.2018 № 908 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення сесії №36/2 від 22.05.2019р «Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»:

0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної допомоги».

Сільського голови

15 квітня  2019  р                                                                                    №  17

в новій редакції

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 15.11.2018 № 908 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення сесії №35/2 від 06.02.2019р «Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»:

0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад».

Сільського голови

13 лютого  2019  р                                                                                    № 9

в новій редакції

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 15.11.2018 № 908 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення сесії №34/2 від 06.02.2019р «Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»:

0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»,що додається.

Сільського голови ради

29 січня  2019  р                                                                                                  №  7

«Про   затвердження паспорту

бюджетної програми