Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Краснопільська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336317) був реорганізований і увійшов до складу Марківської громади

Сільський голова

АВТОБІОГРАФІЯ

Сільський голова ради

Я, Брюховецька Інна Юріївна, народилася 24 січня 1971року в селі Височинівка, Марківського району, Луганської області.

• Після закінчення у 1986 році Височинівської восьмирічної школи вступила до Марківської середньої школи,яку закінчила у 1988 році.
  • У1988 році вступила до Ворошиловградського технікуму радянської торгівлі України  за спеціальністю «Бухгалтерський облік у торгівлі» з присвоєнням кваліфікації бухгалтер, який закінчила 1990 році.
  • З травня 1992 року прийнята до Марківського відділу соціальної допомоги населенню соціальним працівником у с.Височинівка.
  • З 1999 року  по 14.05.2013р працювала соціальним працівником по обслуговуванню пенсіонерів с. Красне Поле .
  • З травня 2013 року по листопад 2015 року працювала в СТОВ «Фрунзе» товарознавцем-продавцем. В листопаді 2015 року була звільнена з СТОВ «Фрунзе» в зв’язку проведенням виборів до місцевого сомоврядування та призначена на посаду сільського голови Краснопільської сільської ради.
  • З 6 листопада 2015р обрана сільським головою Краснопільської сільської ради Марківського району Луганської області по даний час.

Одружена

• Чоловік- Брюховецький Олександр Володимирович, 26.05.1966р.н.
  • Мій син: Брюховецький Артем Олександрович, 20.12.1989р.н.
  • Мій син: Брюховецький Олексій Олександрович, 02.04,1993р.н.

Я і члени моєї родини до кримінальної відповідальності не притягувалися. Під судом і слідством не перебували.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування